Joker Baby Ses Getiren Babalar Günü Reklamını Yayınladı

Birçok marka babalar günü için reklam yayınlıyor. Bazıları seviliyor, bazıları sıradanlığı sebebiyle beğenilmiyor ve ses getirmiyor. Bu yıl babalar günü reklamlarına Kiğılı ile merhaba demiştik ancak Joker Baby çıtayı çok yükseklere çıkardı.

Hedef kitlesi çocuklu ve çocuk yapmayı planlayan aileler olan Joker Baby’nin reklamına gelen yorumlara bakıldığında halk tarafından çok beğenildiği ve duygusal yoğunluğu sebebiyle insanları ağlattığı görülüyor.

Reklam bizleri çocuklarını ziyarete gelen ebeveynlerle karşılıyor. Baba temsili sert bir karakter olarak verilirken, oğul temsiliyse babasına saygı duyan ve bir o kadar da sevgi bekleyen bir birey olarak veriliyor.

Reklamın can alıcı kısmı torununu sevmeye giden dedenin konuşmasında saklı. İçeride bir bebek telsiz düzeneği olduğunun farkında olmayan baba(dede) oğluna olan sevgisini torununa anlatırken oğluna sevgisini gösteremediğinden bahsediyor. Ev ahalisiyse tüm bu konuşmalara salonda şahit olup duygulanıyorlar.

Reklam, babanın(dedenin) salona gelip ses kayıt cihazını görmesi ve oğluyla sarılmasıyla biterken “sevdiğini göster” sloganıyla mesajını veriyor.

Joker Baby Babalar Günü Reklamı