Yazarlık Talebi

Bütünleşik Pazarlama’da yazmak mı istiyorsun? Önce kendimizi tanıtalım. Biz Marmara Üniversitesi’nde iletişim üzerine lisansüstü eğitim gören bir grubuz. Amacımız akademik alandaki teorik bilgimizi sektörle harmanlayarak pazarlama iletişimi meraklılarına kaliteli içerikler üretmek. Sektörün içinde ya da dışında olmanız fark etmez. Pazarlama iletişimi alanında bir gelecek planı yapanlar, sektörün içindekiler ya da sadece merak edenler… Biz herkesin ilham alabileceği içerikler üretmek için varız.

Peki sana ne sağlayabiliriz? Sektöre adım atmak isteyen bir öğrenci olduğunu varsayalım. İçerik üretimi, pazarlama iletişimiyle ilgili en derin bilgilere ulaşmanı sağlayacak yegane araç. Kendinde içerik üretecek motivasyonu buluyorsan eğer, bu aynı zamanda çok okuyacağın manasına da gelir. Çok okuyan, çok bilir. Belki de içerik yazarı olmak istiyorsundur. Burada yazacağın her içerik portfolyonda yer alacak. İşi kapman için ne kadar büyük bir şans yaratacak farkında mısın?

Zaten sektörün içindeyim mi diyorsun? Ne büyük gurur! Bütünleşik Pazarlama’da yazacağın her yazı senin gibi pazarlama iletişimi üzerine veya reklam üzerine çalışan birçok iş arkadaşına ulaşacak. Havalı değil mi? Elbette terfi zamanı gelip çattığında farkı hissedeceksin!

Buraya kadar okuduğuna göre Bütünleşik Pazarlama için içerik yazmaya hazırsındır. Hadi sen de yazmış olduğun ve başka yerde yayınlamadığın bir yazını bize örnek olarak gönder. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra sana burada yazma kapılarını açalım.

Aramıza hoş geldin “çaylak”!

 

Not: Yazı(ları)nı yazi@butunlesikpazarlama.com adresine mail olarak gönderebilir ya da aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaştırabilirsin. Unutma, sadece tanışmak ve yazar olma isteğini belirtmek için de bize yazabilirsin 🙂